Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Usługi

DRON Stare Babice realizuje usługi z wykorzystaniem drona, z których najbardziej typowe to:

  1. Powietrzne ujęcia foto/video różnych imprez okolicznościowych, w tym również jako podwykonawca fotografów obsługujących kompleksowo takie imprezy.
  2. Zdjęcia panoramiczne, w tym panoramy 360 stopni.
  3. Filmowanie z użyciem techniki poklatkowej, tzw. hyperlapse.
  4. Dokumentowanie budowy i inspekcje przeglądowe, w tym zdjęcia konstrukcji możliwe do wykorzystania w weryfikacji technicznej.
  5. Ujęcia foto/wideo nieruchomości na użytek własny zlecającego lub do ofert sprzedażowych dla firm deweloperskich i agencji nieruchomości.
  6. Loty przeglądowe poza zasięgiem wzroku (BVLOS) do inspekcji rozległych obszarów.
  7. Wszelkiego rodzaju usługi doradcze i szkoleniowe dla nowych użytkowników dronów. Najlepszą rekomendacją tutaj niech będzie fakt, że DRON Stare Babice przez ponad 5 lat użytkowania dronów, żadnego z nich “nie położył trupem”, czyli nie zgubił, nie utopił i nie rozbił w stopniu wymagającym ingerencji serwisu.

Poniżej filmik z przeglądem wybranych ujęć wideo wykonanych jeszcze pierwszym “poważniejszym” dronem DJI Spark. Widać czasem braki wynikające z ograniczeń używanego drona, ale niektóre warunki startu, lotu, czy lądowania były naprawdę wymagające, np. z kajaka na środku jeziora.

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl