Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Prosimy o Państwa głos!

Autor patentu i pomysłu technicznego, na podstawie którego powstał nasz Sterownik Pompy Cyrkulacyjnej INSEL CWU-01, Tomasz Stankiewicz, został zgłoszony do konkursu “Złoty Inżynier 2022”, organizowanego przez pismo inżynierskie “Przegląd Techniczny”. Konkurs ma formę plebiscytu, gdzie na kandydatów oddaje się głosy. Zagłosować może każdy, kto posiada adres email, na który podczas oddawania głosu przychodzi wiadomość email z linkiem do potwierdzenia.

Link do oddania głosu jest tutaj: https://plebiscyt.przeglad-techniczny.pl/glosuj?kandydat=25

Prosimy o głos wszystkich tych z Państwa, którzy doceniają autorski wysiłek w wykreowanie pomysłu i produktu oraz korzyści płynące z jego wykorzystania. Z góry dziękujemy! Setki już sprzedanych urządzeń i znikoma ilość zgłaszanych problemów są dla nas najlepszą rekomendacją.

Warto przy tym przypomnieć/zaznaczyć, że nasz produkt jest formalnie chroniony patentem i pełnymi do niego prawami, czego potwierdzenie widać w rejestrze Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/P.410924?lng=pl

Related Articles

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl