Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Sterownik pompy cyrkulacyjnej – II generacja

Mamy dużą satysfakcję z faktu, że nasz sterownik pompy cyrkulacyjnej INSEL CWU-01 cieszy się dużym powodzeniem. Gdyby tak nie było, nie pracowalibyśmy nad jego rozwojem i kolejnymi generacjami programowymi i sprzętowymi. Nasz produkt jest unikatowy, bo tu dosłownie wszystko – pomysł, projekt i wykonanie – jest naszym autorskim dziełem. Jego efekty łatwo przeliczyć na konkretne oszczędności w kosztach (bo cyrkulacja CWU kosztuje) energii, czemu poświęciliśmy sporo uwagi w naszych opracowania i filmach, które Państwo znajdą na naszej witrynie.

Cyrkulacja CWU - II generacja INSEL CWU-01

Cyrkulacja CWU – II generacja INSEL CWU-01

 Właśnie wdrożyliśmy nową, drugą generację sterownika, w której funkcje specjalne działania sterownia ustawia się w sposób programowy. W poprzednich wersjach były one ustawiane przy pomocy fizycznych zworek (JP1 i JP2) znajdujących się na płytce elektroniki sterownika. Poza większą “elegancją” nowego rozwiązania, dzięki pozbyciu się zworek na płytce uzyskaliśmy nieznaczne zmniejszenie jej rozmiarów.

Funkcjonalnie sterownik działa dokładnie tak jak poprzednia generacja, jednak dodatkowo wprowadziliśmy możliwość programowania pewnych parametrów technicznych, które mogą być do wykorzystania wtedy, gdy sterownik pracuje w warunkach odbiegających od standardu. Ponieważ konieczność zmiany tych parametrów wystąpiła dotychczas sporadycznie, nie bardzo jest sens szczegółowego ich opisywania. Za to w przypadku problemów, jesteśmy w stanie zdalnie im zaradzić poprzez zalecenie konkretnych ustawień, które użytkownik samodzielnie może wprowadzić.

Warto podkreślić, że wszystkie nasze dotychczas sprzedane wersje sterownika mają pełną zgodność układu elektronicznego (hardware) ze wszystkimi wersjami oprogramowania (software). Oznacza to, że na chwilę obecną nawet najstarsze egzemplarze sterownika mogą mieć wgraną najnowszą wersję oprogramowania procesora i będą działać bez zarzutu ze wszystkimi funkcjami danymi poprzez oprogramowanie.

Related Articles

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl