Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Jak kupić? Cennik

Mając na uwadze fakt, że sterownikiem są zainteresowani zarówno użytkownicy końcowi, jak i instalatorzy/majsterkowicze tworzący własne rozwiązania, można kupić INSEL CWU-01 w następujących odmianach (na dole strony zdjęcia i opis):

Każdy z w/w produktów objęty jest 24-miesięczną gwarancją, w ramach której, poprzez naprawę lub wymianę urządzenia na nowe, usuwamy wszelkie problemy będące skutkiem ujawnionych i niezawinionych przez użytkownika wad.

Jeśli zakładana jest rezygnacja z pomiaru temperatury na rurze CWU (np. wyłącznie integracja z systemem alarmowym lub innymi urządzeniami automatyki), dostępna jest opcja zakupu każdej z wersji bez czujnika temperatury z odpowiednio obniżoną ceną. Od czasu do czasu Klienci zgłaszają potrzebę jeszcze innej konfiguracji urządzenia i wtedy modyfikacje uzgadniamy indywidualnie.

Jak zamówić

  • Najlepiej bezpośrednio z naszej strony www, wypełniając FORMULARZ ZAMÓWIENIA.
  • Telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Trzeba podać nazwę zamawianego produktu, dane zamawiającego do wystawienia faktury VAT, adres do wysyłki produktu, wybrany sposób zapłaty. Każdy krok zamówienia potwierdzamy wiadomościami na wskazane konto e-mail klienta, a w przypadku niejasności kontaktujemy się telefonicznie. Nasze dane kontaktowe, w tym formularz kontaktowy, są dostępne tutaj.

Płatności

  • Albo przedpłata przelewem przed realizacją zamówienia na wskazane konto:

ING Bank Śląski, nr konta 78 1050 1025 1000 0092 7710 2159

WIZATUX-INSELTOM S.C., ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

  • Albo płatność przy odbiorze w trybie dostawy za pobraniem.

Koszty i sposób dostawy

Przesyłki realizujemy poprzez usługę Kurier InPost. Koszt przesyłki:

  • 19,00zł brutto – dla przesyłki do paczkomatu InPost,
  • 21,00zł brutto – dla przesyłki Kurierem InPost z dostawą pod wskazany adres,

  6,00zł brutto dodatkowo dla opcji dostawy za pobraniem.

Opis dostępnych opcji

Zestaw sterownik plus programator

Zestaw: sterownik INSEL CWU-01-kpl
plus programator czasowy

Sterownik pompy cyrkulacyjnej CWU

INSEL CWU-01-kpl lub INSEL CWU-01-ext

 

Zestaw: sterownik INSEL CWU-01-kpl plus programator czasowy to pakiet dwóch urządzeń – nasz sterownik w wersji kpl lub ext oraz programator czasowy. Taki zestaw stwarza możliwość uzyskania każdego wariantu funkcji sterowania cyrkulacją CWU, a w szczególności spowodowania, aby pierwszy użytkownik odkręcający wodę rano o zadanej porze miał od razu ciepłą wodę w kranie. Bezcenne np. dla kąpiących się rano przed pójściem do pracy:)

INSEL CWU-01-kpl lub INSEL CWU-01-ext to dwa warianty kompletnego urządzenia do podłączenia przy minimum czynności instalacyjnych – wystarczy tylko zainstalować czujnik na rurze CWU oraz podłączyć zasilanie sterownika i pompy. Opcjonalnie można zamocować obudowę na ścianie. Obudowę stanowi szczelna (IP55) puszka instalacyjna z dławikami, przez które opcjonalnie można doprowadzać przewody, jeśli ktoś chce skorzystać z rozszerzonych funkcji sterownika. Wersja kpl jest wersją podstawową, podczas gdy ext jest wyposażona w dodatkowe wejścia/wyjścia sygnałów sterujących i dedykowana dla tych, którzy chcieliby te sygnały w praktyce wykorzystać.

INSEL CWU-01

INSEL CWU-01

INSEL CWU-01 to zestaw samej płytki sterownika z elementami montażowymi płytki do zainstalowania we własnej obudowie oraz z czujnikiem temperatury wraz z elementami montażowymi do jego zamocowania na rurze zasilania CWU. Jest to opcja dla tych, którzy chcą wykorzystać sterownik we własnych projektach. Sterownik można zamocować do dowolnej płaszczyzny obudowy tak, że na zewnątrz widoczne są diody wskaźnikowe LED oraz przycisk do programowania funkcji. Wystarczy wywiercenie kilku otworów wg szablonu, który jest dostarczany razem z urządzeniem. Trzeba zadbać o własne zasilanie sterownika (niekoniecznie osobny zasilacz, może być np. zasilanie z centrali alarmowej) oraz wykonać własny obwód załączania pompy (przekaźnik, kable itp.). Płytka wyposażona jest w wejścia/wyjścia sygnałów sterujących, tak jak wersja ext kompletnego sterownika.

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl