Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Sterownik pompy cyrkulacyjnej CWU

Sterownik pompy cyrkulacyjnej CWU

Jesteśmy również na Facebook

Cyrkulacja ciepłej wody użytkowej (CWU) to bardzo ważny system stosowany w budynkach. Prawie każdy średniej wielkości dom jednorodzinny powinien mieć taką instalację.

Jeśli masz dom/mieszkanie z własną instalacją podgrzewania ciepłej wody wyposażoną w zasobnik ciepłej wody, rurociąg cyrkulacyjny i pompę cyrkulacyjną CWU, nasz produkt, sterownik INSEL CWU-01 jest dla Ciebie!!!

Niezmiernie ważne jest racjonalne użytkowanie obiegu cyrkulacyjnego. Brak wiedzy na ten temat lub nieoptymalne sterowanie cyrkulacją CWU zwykle prowadzi do sytuacji, z których najbardziej skrajne to:

  • Niekorzystanie z cyrkulacji w ogóle, bo nie wiadomo, jak ją ustawić/wyregulować, a straty energii są znaczne, więc generują koszty.
  • Praca ciągła obiegu cyrkulacji i brak świadomości, że taki stan oznacza duże dodatkowe koszty, idące nawet w setki złotych rocznie.

Sterownik INSEL CWU-01 powstał w oparciu o nasze autorskie rozwiązanie, objęte zgłoszeniem patentowym nr P.410924. Można korzystać z cyrkulacji i jej zalet zapewniając sobie jednocześnie minimum kosztów pracy tego systemu. Koszt zastosowania sterownika zwróci się maksymalnie w ciągu roku! Możesz oczywiście nie wierzyć naszym deklaracjom, ale łatwo to sprawdzić samemu. W podmenu witryny sterownika można znaleźć wszelkie przydatne informacje o systemie cyrkulacji CWU oraz cechach i zaletach naszego urządzenia. Polecamy zacząć od obejrzenia filmu z ogólnym opisem zagadnienia cyrkulacji ciepłej wody i korzyści, jakie daje zastosowanie naszego sterownika.

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl