Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Mamy nareszcie patent!!! – Sterownik pompy cyrkulacyjnej CWU

Miło nam poinformować, że w ostatnich tygodniach Urząd Patentowy RP jako innowacyjny uznał pomysł, w oparciu o który stworzyliśmy Sterownik Pompy Cyrkulacyjnej CWU.

Otrzymaliśmy decyzję o udzieleniu patentu! Jesteśmy w publicznej bazie wynalazków UPRP – wpis można zobaczyć pod linkiem w numerze zgłoszenia P.410924

Procedura weryfikacji pomysłu trwała ponad dwa i pół roku, bo zgłoszenie wysłano w styczniu 2015. Nie obyło się bez konieczności obrony innowacyjności naszego rozwiązania w zestawieniu z innymi opatentowanymi pomysłami z tej dziedziny, które eksperci UPRP przytaczali na etapie tzw. przeglądu stanu techniki, czyli sprawdzenia, co ktoś gdzieś wymyślił na ten temat. Były to patenty z USA, Japonii, Niemiec i Polski. I okazało się, że… rzeczywiście wymyśliliśmy coś, czego nikt inny nie wymyślił! Coś naszego, polskiego od A do Z.

Dziś, z perspektywy ponad dwuletniego okresu produkcji i sprzedaży naszego urządzenia, możemy wyrazić zadowolenie, że nasi Klienci kupują sterownik pompy cyrkulacyjnej CWU, instalują go i… widocznie musi działać, skoro otrzymujemy mało zapytań, czy zgłoszeń problemów. Oceniamy, że oprócz niezawodności samego urządzenia, to również zasługa solidności opisów w instrukcji obsługi sterownika oraz czytelnych informacji poglądowych zawartych w naszych filmach na You Tube.

Dziękujemy i zapraszamy:)

Related Articles

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl