Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

WAŻNE: Procedury stosowane w trakcie epidemii

Cały nasz zespół jest już po okresie kwarantanny, o której informowaliśmy w poprzednim wpisie. U nikogo z nas nie wystąpiły żadne objawy chorobowe, czyli według wszelkiego prawdopodobieństwa jesteśmy zdrowi. Trudno bowiem zakładać, że w przypadku zakażenia wszyscy (co najmniej kilka osób) przechodzilibyśmy chorobę bezobjawowo.

Wszystkich Klientów zainteresowanych zakupem naszego Sterownika pompy cyrkulacyjnej CWU INSEL CWU-01 chcemy poinformować, że wytwarzamy sterownik w warunkach bliskich izolacji. Pracują nad tym max 2-3 osoby i korzystają ze stanowisk dedykowanych tylko dla nich i dla tego produktu. Ponadto używane są komponenty, które zwykle zamawiamy ze sporym zapasem, zatem w większości leżakują one w magazynie zanim zostaną użyte do produkcji, co naturalnie eliminuje potencjalne ich skażenie.

Nie bez znaczenia w dobie pandemicznego kryzysu jest też fakt, że nasze sterowniki to nasz pomysł, nasz patent i nasze wykonanie, a więc max polskiej myśli w Polsce:)

Zamówienia realizujemy w takim trybie jak dotychczas, ale ze względów bezpieczeństwa naszego i naszych Klientów zalecamy, aby:

  • Zamawiać z opcją przedpłaty na nasze konto bankowe, co eliminuje kontakty związane z obiegiem gotówki.
  • Zamawiać z dostawą do wskazanego paczkomatu inpost; ze względu na to, że nie mamy w naszym formularzu opcji dostawy do paczkomatu, proszę wtedy w uwagach do zamówienia podać kod paczkomatu, do którego ma być dostawa. W formularzu zamówienia jest link do wyszkiwarki paczkomatów inpost.

Related Articles

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl