Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

O INSELTOM

 O INSELTOMŹródłem motywacji i rozwoju INSELTOM jest autentyczna pasja, początkowo realizowana na własny użytek. Rozwój kompetencji ma tu solidne podłoże w postaci wykształcenia i doświadczenia inżynierskiego oraz znajomości zagadnień analitycznych, ekonomicznych i finansowych.

W dużej części sami stworzyliśmy narzędzia analityczne  i informacyjne potrzebne do naszej działalności. Sami też tworzymy autorskie rozwiązania techniczne dla potrzeb naszych klientów.

Strona internetowa INSELTOM będzie się nieustannie zmieniać w miarę ciągłego rozwoju naszej działalności i nabywania nowych doświadczeń, dlatego zapraszamy do odwiedzania jej, gdyż będą się tu pojawiać nowe informacje i nierzadko ciekawe pomysły rozwiązań technicznych.

Obszar działania  INSELTOM obejmuje trzy podstawowe obszary techniczne i taka jest też struktura naszego serwisu www:

  1. Sterownik pompy cyrkulacyjnej ciepłej wody użytkowej (CWU). To nasz autorski pomysł (zgłoszenie patentowe), nasz produkt, który aktywnie sprzedajemy.
  2. Systemy alarmowe i automatyka – projektowanie, sprzedaż i instalowanie systemów zabezpieczeń elektronicznych oraz układów automatycznego sterowania (elementy inteligentnego domu). Potrafimy bardzo wydajnie powiązać kwestie zabezpieczeń i komfortu w ramach jednego rozwiązania technicznego.
  3. DRON Stare Babice – prezentacja prac i usług z użyciem drona – rezultat kilkuletniej pasji pilotowania bezzałogowych statków powietrznych (BSP).

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl