Witamy w nowej witrynie INSELTOM!!!

Sterownik INSEL CWU-01-kpl w zestawie z programatorem czasowym

Już od jakiegoś czasu nasz sterownik pompy cyrkulacyjnej INSEL CWU-01-kpl wyposażony jest  w programowalną funkcję polegającą na tym, że po włączeniu jego zasilania (np. włączenie zasilacza do gniazdka) sterownik od razu pracuje (załącza pompę cyrkulacyjną), a nie startuje ze stanu “uśpienia” w oczekiwaniu na odkręcenie ciepłej wody przez użytkownika. Opis tej funkcji i jej praktyczne znaczenie przy współpracy z programatorami czasowymi zamieściliśmy tutaj.

Zestaw sterownik plus programatorOkazało się, że jest grupa użytkowników, którzy chcą korzystać z systemu cyrkulacji CWU w sposób, jaki jest możliwy dzięki podłączeniu sterownika do programatora czasowego. A więc przede wszystkim:

  • chcą o zadanej porze (głównie rano), jako pierwsi użytkownicy mieć od razu ciepłą wodą w kranie,
  • chcą mieć np. w nocy zablokowaną cyrkulację bez względu na to, czy ktoś odkręca kran z ciepłą wodą, czy nie.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom (kupno sterownika i programatora), wprowadzamy właśnie opcję zakupu sterownika w zestawie z programatorem czasowym. W formularzu zamówienia sterownika została wstawiona stosowna opcja do wyboru zestawu, jako osobnej kategorii produktu.

Kilka informacji na temat programatorów czasowych oraz szczegóły konkretnego urządzenia stosowanego w zestawie zamieściliśmy w osobnym wpisie tutaj.

Related Articles

Kategorie wiadomości/wpisów

Dane INSELTOM

ul. Koczarska 51, 05-082 Stare Babice

+48 793 009 686

kontakt@inseltom.pl